Header Background Image

Hakkımızda

İlahi Dinle | İlahi İndir  »  Hakkımızda

ilahi dinle Hakkında  Biz Kimiz… İlahi01.com Efsanesi Geri Dönüyor. Yaklaşık Olarak 15 yıldır ilahi radyomuz ve sohbet sitemizi Kapatmak zordunda Kalmıştık. İnsanların vefasızlığı sürekli reklam yaparak birbirlerini 2  3 site arasında gezdiren gereksiz insanlar yüzünden! Hiç bir şeyden haberi olmayan site sahipleri ile kavga dövüş halinde yaşıyorduk. Bir gelip benim sitemde reklam yapmışsın diyordu. Biz gidip elemanların reklam yapıyor derken olaylar saldırı ve kişilik karalamaya yönelik siber suçlara kadar gidiyordu.

        Şuanda Her anlamda daha bilinçli ve 2024 teknolojisi ile sitemizi geliştirip Hem ilahi dinleme portalı!  hemde islami sohbet odası ile birlikte Aynı anda açılıyor… Budurumdan tek beklentimiz. Eskisi gibi arkadaşlık ve aile ortamı Kurmaya Çalışmaktır. Aynı zamanda sitemiz Bünyesinde evde ek iş veren firmalar ile anlaşıp kendi evinizde çalışarak Nakit akışı da sağlayabileceğiniz Tam bir dayanışma ile Yep yeni ve Çok güçlü Arkadaşlıklar edinebileceğiniz Dünya Çapında Oldukça yayın yapacak olan ilahi radyomuza Dj lik yapacak 20 admin ve kanal yötecisi olacak arkadaş aramaktayız ve her işini iyi yapan Kişiye Aylık Ödemeler Yapılacaktır. ilahi dinle ve ilahi indir sitemizin yeni özelliklerinden bazılarını da sohbet odamız açıldığında daha iyi anlayacaksınız…

Ayrıca Sitemize ilahi Sözleri ekleyecek bay ve bayan Moderatörler alınacaktır. Her şeyin Sevgi dolu seviyeli bir Kardeşlik Arkadaşlık ortamı oluşması dileği ile Keyifli sohbetler dilerken! Bütün bu anlattıklarıma Rağmen! soru ve Görüşleriniz.için yada  Daha Fazla Bilgi İçin 0554 191 23 81 Numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.  7/24 tüm sorularınızı cevaplamaya çalışacak kadromuz ile iletişim sonrası görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.